top of page
ChwałaMU 2022
ChwałaMU 2022

niedz., 28 sie

|

Łódź

ChwałaMU 2022

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

28 sie 2022, 15:00

Łódź, aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7, 94-020 Łódź, Polska

O wydarzeniu

 Zdecydowaliśmy się na kontynuację uwielbienia ChwałaMU, które ujrzało światło dzienne w wersji internetowej z uwagi na ogromne zainteresowanie oraz świadectwa, które spływały do nas po modlitwie online. Jednak tym razem formuła wydarzenia będzie unikatowa 

Mamy zamiar zgromadzić na łódzkiej Atlas Arenie 10.000 osób i poprowadzić uwielbienie, które potrwa 6 godzin! W uwielbieniu poprowadzą nas zespoły zaangażowane w projekt ChwałaMU oraz Adam Sztaba z Orkiestrą. Spotkanie zakończy się wspólną modlitwą o uzdrowienie, a wszystko to stworzy niezwykłą przestrzeń do spotkania się z Bogiem również dla osób niewierzących.

Naszym marzeniem jest, aby Polska napełniła się modlitwą uwielbienia, poprzez którą Bóg będzie dotykał nasze społeczeństwa. Pragniemy również, aby z każdym kolejnym wydarzeniem dołączały do nas kolejne środowiska, które będą odkrywały moc trwania przed Bogiem w swoim życiu. Chcemy dzielić się tym wszystkim czego nauczyliśmy się i czego doświadczyliśmy w naszym życiu z Bogiem.

***

Wierzymy, że uwielbienie ma moc przemiany życia człowieka, bo niesie ono w sobie obecność Boga. Spotkaj się z Nim 28 sierpnia na łódzkiej Atlas Arenie. 

 Sprzedaż biletów: od 20 czerwca.

Do zobaczenia!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page