top of page

ChwałaMU 2024
24-25 sierpnia 2024 r. - Tauron Arena Kraków 

Przesuń w dół

 

Wierzymy, że ChwałaMU 2023 we Wrocławiu było początkiem większych rzeczy, które nadchodzą. Oczekujemy niezwykłego spotkania ChwałaMU 2024. Sprzedaż biletów od 3 czerwca, od godz. 14 tej.

 

 

Historia wydarzenia

 

Naszym marzeniem było i jest, aby Polska napełniła się modlitwą  uwielbienia, poprzez którą Bóg będzie dotykał nasze społeczeństwa.

#ChwałaMU - projekt online na YouTube

 

Projekt ChwałaMU został zapoczątkowany w 2021 roku przez profesjonalną realizację 14 odcinków audio-wizualnych na kanale YouTube Marcina Zielińskiego, których forma polegała na dotarciu do odbiorców z przekazem o wierze, nadziei i miłości, a przede wszystkim chęci otwarcia się na Boga w życiu człowieka, przez formę modlitwy uwielbienia i pieśni pełnych Ducha – pieśni chrześcijańskich.

 

Przedsięwzięcie było pierwszym, innowacyjnym projektem w przestrzeni mediów internetowych o tego typu charakterze, w skali kraju. Projekt zaangażował 14 profesjonalnych zespołów muzycznych z całej Polski oraz 96 muzyków, którzy swoją grą i śpiewem przekazywali odbiorcom zachętę, a jednocześnie świadectwo swojego podążania za Bogiem i wiary pomimo różnych życiowych okoliczności. W okresie roku projekt przyniósł ponad 2 mln wyświetleń na YouTube, a liczby te ciągle rosną.

Pomysł na 14 uwielbieniowych nagrań, w swoim założeniu miał pomóc odkryć ludziom prawdziwe doświadczenie obecności Boga, płynące przez całkowite skupienie się na Nim i oddawanie Mu Chwały. To właśnie ta seria, z uwagi na swoje ogromne zainteresowanie i spływające do nas świadectwa Bożego działania – zachęciła nas do zorganizowania spotkania na żywo.

Organizatorami wydarzenia są Fundacja Rozpal Wiarę i 

CUDO.twórcy - Irmina i Marcin Śliwińscy - reżyseria i produkcja.

Kliknij i zobacz playlistę na kanale:

Regulamin wydarzenia 2024:

Dołącz do społeczności ChwałaMU na Facebooku:

Kup bilet na wydarzenie:

Dołącz do odbiorców ChwałaMU na Instagramie:

Masz pytanie? Może już na nie odpowiedzieliśmy. Sprawdź sekcję FAQ

  • 14 zarejestrowanych odcinków,

  • 2,5 mln wyświetleń,

  • 14 zespołów z całej Polski,

  • 96 zaangażowanych muzyków,

  • 19 godzin, 16 min i 55 sek uwielbienia

  • Ogromna liczba słów wyśpiewanych dla tego, który jest Godzien!

ChwałaMU 2022 w Łodzi


28 sierpnia 2022 r. zgromadziliśmy w łódzkiej Atlas Arenie 10.000 osób, aby nieustannie, przez ponad 6 godzin - trwać w uwielbieniu naszego Pana - Jezusa Chrystusa. Spotkanie zakończyło się wspólną modlitwą za chorych i potrzebujących, a wszystko tworzyło niezwykłą przestrzeń do spotkania się z Bogiem, również dla osób niewierzących.

 ​

Wierzymy, że uwielbienie ma moc przemiany życia człowieka, bo niesie ono w sobie obecność Boga.

Podczas ChwałaMU 2022 w modlitwie poprowadzili nas:

- Adam Sztaba z 70 osobową orkiestrą i wspaniałymi artystami: Mateuszem Ziółko, Pawłem Augustynem, Agnieszką Musiał, Julią Stolpe, Martą Ławską, Gabi Gąsior i Mają Kowalczuk.


A także:
 

- zespół PAW,

- zespół Fisheclectic oraz Przyjaciele z TGD,

- Michał Król z zespołem,

- Marcin Zieliński z modlitwą o uzdrowienie.

Zobacz wykonanie utworu Lion podczas ogromnego uwielbienia dla 10 000 osób - ChwałaMU 2022.

 

 

 

 

 

  • Instagram
  • Facebook

ChwałaMU 2023 WE WROCŁAWIU

Z kolejnym rokiem, 8 lipca 2023 r. wydarzenie ChwałaMU umożliwiło uczestnictwo jeszcze większej liczbie osób, a do realizacji wydarzenia potrzebny był stadion, który pomieścił blisko 25 000 osób! Wydarzenie odbyło się we Wrocławiu na stadionie Tarczyński Arena pod honorowym patronatem archidiecezji wrocławskiej. W wydarzeniu uczestniczyło 6 biskupów kościoła Rzym. Kat., wielu duchownych, świeckich liderów wspólnot oraz pastorów lokalnych społeczności z całego kraju.

Tego dnia w modlitwie prowadzili nas:

Zespół TGD, Melania Król, Michał Król, Natalia Kuroś, Gabi Gąsior, Maja Sowińska, Agnieszka Musiał, Mateusz Ziółko, Mate.O oraz goście zza granicy: Jeremy Riddle, Cristiano Rede, Tayla Rede, Mat Mainhard, Brian Kops oraz Yelisey Klymenko. 

 

Możesz wesprzeć kolejne działania i projekty Fundacji

 

Pozyskaj informację od organizatora na temat sponsoringu wydarzenia ChwałaMU: kontakt@rozpalwiare.pl

Dołącz do społeczności ChwałaMU w social mediach:

 

 

Kontakt z organizatorem:
 

- w sprawie biletów: bilety.chwalamu@gmail.com

- w innych sprawach: kontakt@rozpalwiare.pl

bottom of page