top of page
Tyski Wieczór Uwielbienia
Tyski Wieczór Uwielbienia

pt., 28 maj

|

Tychy

Tyski Wieczór Uwielbienia

Jedna z najdłużej trwających i najbardziej znanych inicjatyw uwielbieniowych w Polsce. Tyskie Wieczory Uwielbienia powstały w 2006 roku jako forma wspólnotowej adoracji eucharystycznej.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

28 maj 2021, 18:15 – 21:30

Tychy, Tischnera 50, 43-100 Tychy, Polska

O wydarzeniu

Poranieni, zagubieni, samotni. Często tak właśnie się czujemy. Jednak Chrystus przypomina nam: "A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata" (Mt 28, 20)! Te słowa z Ewangelii św. Mateusza, pełne nadziei i mocy, będą hasłem 46. Tyskiego Wieczoru Uwielbienia. W jego trakcie będziemy wyznawać naszą wiarę, że Jezus jest obecny w naszym życiu: w każdym miejscu, w każdym czasie, niezależnie od tego, co mówi świat.

W tej chwili nie wiemy, czy podczas 46. TWU będzie możliwość obecności w kościele, ze względu na sytuację epidemiczną i ograniczenie ilości osób w kościele. Transmisja ONLINE odbędzie na pewno. Dla Boga nie ma jednak ograniczeń ani czasu, ani przestrzeni - może dotknąć Cię w czasie modlitwy niezależnie od tego, gdzie będziesz uczestniczyć w Tyskim Wieczorze Uwielbienia. Zachęcamy do uczestnictwa w Eucharystii, komunii duchowej i gorliwej modlitwy w Waszych domach.

Tyskie Wieczory Uwielbienia – jedna z najdłużej trwających i najbardziej znanych inicjatyw uwielbieniowych w Polsce. To wyjątkowe w skali ogólnopolskiej wydarzenie gromadzi regularnie, trzy razy w roku kilka tysięcy osób, które przyjeżdżają do parafii bł. Karoliny w Tychach, aby uczestniczyć w żywej, pełnej mocy modlitwie uwielbienia i doświadczyć uzdrowienia oraz wyleczenia z rozmaitych chorób.

https://twu.centrumduchowosci.pl/

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page