top of page
Rekolekcje Charyzmatyczne
Rekolekcje Charyzmatyczne

pt., 05 lis

|

Rzeszów

Rekolekcje Charyzmatyczne

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

05 lis 2021, 16:00 – 07 lis 2021, 23:00

Rzeszów, Połonińska 25, 35-083 Rzeszów, Polska

O wydarzeniu

Marcin Zieliński – lider wspólnoty „Głos Pana” w Skierniewicach. Ewangelizator, posługujący modlitwą o uzdrowienie w kraju i za granicą. Jest członkiem Krajowej Służby Komunii „CHARIS” oraz autorem książek min. „Rozpal wiarę, a będą działy się cuda”, „Między cierpieniem a uzdrowieniem”, czy „Modlitwa w blasku Boga”. Znany z krótkich rozważań Słowa Bożego „Kwadransik ze Słowem” na Youtube.

Witek Wilk – mąż jednej żony, ojciec czwórki dzieci (na razie), muzyk kochający Boga i jazz, charyzmatyk. Jego największą pasją życiową jest głoszenie Ewangelii.

GDZIE   KIEDY   JAK?

TERMIN –> 5-7 października 2021 r. –> zapisy kończą się 29 października

MIEJSCE DOM DIECEZJALNY TABOR w Rzeszowie, ul. Połonińska 25

UWAGA!!! Brak miejsc noclegowych! Hotele w pobliżu:

1) Hotel Restauracja TWIERDZA Hotel 3-gwiazdkowy Podkarpacka 10B, 35-082 Rzeszów 17 854 06 02 2,3 km od TABORu http://twierdza.rzeszow.pl/

2) Hostel Los Amigos Zawiszy Czarnego 14a, 35-082 Rzeszów 17 864 00 09 1,1 km od TABORu https://www.booking.com/hotel/pl/hostel-los-amigos.pl.html

3) Hotel Horyzont Hotel 3-gwiazdkowy Podkarpacka 54, 35-083 Rzeszów 17 250 25 00 1,2 km od TABORu https://www.booking.com/hotel/pl/horyzont.pl.html

4) Zajazd Garden Podkarpacka 190, 35-085 Rzeszów 17 872 73 00 2,8 km od TABORu https://zajazd-garden.pl/

5) Hotel Iskra Hotel 2-gwiazdkowy Generała Jarosława Dąbrowskiego 75, 30-409 Rzeszów 17 854 97 40 2,4 km od TABORu https://www.hoteliskra.pl/

6) Usługi Hotelowe Metalowiec ul. Dąbrowskiego 87, Rzeszów 17 854-06-56 2,2 km od TABORu https://meteor-turystyka.pl/metalowiec-rzeszow,rzeszow.html

FORMA   UCZESTNICTWA –> stacjonarnie (w zależności od obowiązujących obostrzeń) –> online (niezależnie od obostrzeń) OSOBY ZDECYDOWANE NA UCZESTNICTWO W REKOLEKCJACH W FORMIE ONLINE NIE MUSZĄ WYPEŁNIAĆ FORMULARZA ZAPISOWEGO! Transmisja z rekolekcji będzie ogólnodostępna na naszym kanale youtube –> https://www.youtube.com/c/DomDiecezjalnyTABOR

OPŁATA ZA UDZIAŁ W REKOLEKCJACH –> w przypadku uczestnictwa stacjonarnego: 70zł (płatne w dzień rozpoczęcia rekolekcji) –> w przypadku uczestnictwa online: darowizna na cele statutowe w dowolnej kwocie

POSIŁKI Istnieje możliwość rezerwacji posiłków przez formularz zapisów. Posiłki będą dostarczane na miejsce i obejmują: -piątek – kolacja, -sobota – śniadanie, obiad i kolacja, -niedziela – śniadanie, obiad. *Pakiet żywnościowy można wykupić tylko w całości. (100zł) Bufet w sobotę i niedzielę nieczynny. Posiłki tylko na zamówienie.

Posiłki przygotowuje firma „Taborowe Smaki” (https://bit.ly/2XxaDwd) Posiłki opłacamy w recepcji w dniu rozpoczęcia rekolekcji. Prosimy o dostosowanie się do wymogów reżimu sanitarnego na jadalni.

N O C L E G I Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w naszym Domu przez formularz zapisów.

Dostępne są: pokoje 1-osobowe 160 zł/os. (2 noce) pokoje 2-osobowe (łóżka pojedyncze) 100 zł/os. (2 noce) pokoje 4-osobowe (łóżka piętrowe) 70 zł/os. (płatne na miejscu). (2 noce) W cenie ujęte są dwie doby noclegowe. Noclegi opłacamy w recepcji w dniu rozpoczęcia rekolekcji. UWAGA! Pokój dwu- oraz czteroosobowy mogą zarezerwować jedynie osoby, które mieszkają ze sobą na co dzień lub wyrażają zgodę na nocleg z większą ilością osób! Chęć nocowania z konkretną osobą prosimy wyrazić w uwagach dodatkowych w formularzu zgłoszeniowym. Osoby, które wybierają się na rekolekcje w pojedynkę, mogą zarezerwować jedynie pokój jednoosobowy!

NIEZREALIZOWANA REZERWACJA POSIŁKÓW i NOCLEGÓW przepada po godz. 18:00 w dniu rozpoczęcia rekolekcji. O zmianie rezerwacji prosimy nas poinformować najpóźniej do godz. 18:00 na tydzień przed rozpoczęciem rekolekcji (do 29 października).

REŻIM  SANITARNY Wytyczne dotyczące obowiązujących obostrzeń w związku z pandemią koronawirusa są zawarte w regulaminie. Akceptacja regulaminu oznacza zgodę na dostosowanie się do wymogów Domu Rekolekcyjnego. Osoby, które nie dostosują się do regulaminu będą mogły zostać usunięte z rekolekcji przez Dyrektora Domu bez zwrócenia wpłaconej kwoty.

KONTAKT  Z  RECEPCJĄ W razie pytań prosimy o wiadomość: e-mail: recepcja@tabor.rzeszow.pl; tel. 533 833 399 od 8.00 do 18.00.

Prosimy o uważne przeczytanie R E G U L A M I N U   R E K O L E K C J I

1. Rekolekcje prowadzimy w Tradycji Kościoła Katolickiego i zgodne z jego Magisterium.

2. W rekolekcjach nie mogą uczestniczyć osoby poniżej 18. roku życia.

3. Transmisja online z rekolekcji będzie dostępna na naszym kanale youtube –> https://www.youtube.com/c/DomDiecezjalnyTABOR

4. Uczestnicy rekolekcji w formie stacjonarnej: – zostaną zapisani na rekolekcje dopiero po przesłaniu poniższego formularza zapisowego – są zobowiązani do bezwzględnego dostosowania się do przepisów sanitarnych obowiązujących na terenie Domu – opłacają nocleg i wyżywienie w recepcji w dniu rozpoczęcia rekolekcji – w razie niemożliwości dotarcia na rekolekcje, uprzejmie prosimy o pilny kontakt z recepcją i zorganizowanie za siebie zastępstwa, aby nie blokować wolnych miejsc. O zorganizowaniu przez siebie zastępstwa prosimy uprzedzić wysyłając wiadomość e-mail na adres recepcja@tabor.rzeszow.pl zawierającą potrzebne dane osoby zastępującej.

5. Organizator zapewnia możliwość rezerwacji noclegów i posiłków w czasie rekolekcji przez formularz zapisów. – Zmiana rezerwacji noclegów i posiłków jest możliwa do 7 dni przed rozpoczęciem rekolekcji. – W przypadku przybycia na rekolekcje po godzinie 18:00 w dniu rozpoczynającym rekolekcje, rezerwacja posiłków i noclegów przepada. – Jeżeli uczestnik nie poinformował organizatora o rezygnacji z posiłków, jest obowiązany opłacić koszty z tym związane.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu lub osób prowadzących, przeniesienia terminu i odwołania rekolekcji z przyczyn niezawinionych przez organizatorów. W przypadku odwołania rekolekcji z przyczyn niezależnych od organizatora, a zależnych od rekolekcjonisty, zastrzega się przeznaczenie wpłaconych pieniędzy na cele ewangelizacyjne. Zwrot pieniędzy jest gwarantowany w przypadku ich odwołania z przyczyn zależnych od organizatora.

7. W całym obiekcie obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu i palenia papierosów oraz innych środków odurzających.

8. Parking rekolekcyjny znajduje się za bramą nr 2 (od strony firmy Handlopex) bezpośrednio przy Budynku „C”.

9. W związku z obowiązującymi obostrzeniami wynikającymi z reżimu sanitarnego, uczestnicy rekolekcji w formie stacjonarnej zobowiązują się do: – zezwolenia na pomiar temperatury ciała przed wejściem na teren Domu – noszenia maseczki ochronnej na terenie TABORu przez cały czas trwania rekolekcji. Wyjątek stanowi przebywanie w wynajmowanym w Domu pokoju. Maseczki będzie można za darmo nabyć w naszym Domu. –dezynfekcji rąk przed wejściem i po wyjściu z obiektów takich jak: budynek, w którym odbywają się rekolekcje, budynek główny, jadalnia. Organizator zapewnia dostępność płynów dezynfekujących – poinformowania osób posługujących i niezwłocznego opuszczenia terenu Domu jeśli zaobserwuje u siebie objawy takie jak: gorączka, kaszel, duszności, ból mięśni, ogólne osłabienie. Pracownicy TABORu zastrzegają sobie prawo do pomiaru temperatury ciała osobom, u których zostaną zauważone powyższe objawy Osoby, które nie będą przestrzegać powyższych zobowiązań, mogą zostać natychmiastowo usunięte z rekolekcji przez dyrektora TABORu bez możliwości zwrotu poniesionych kosztów.

10. Organizator rekolekcji zapewnia zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa na terenie TABORu w związku ze stanem pandemii.

11. Uczestnicy rekolekcji zobowiązują się także do: – przestrzegania regulaminu wewnętrznego Domu Diecezjalnego TABOR, w którym rekolekcje są prowadzone (dostępny tutaj: https://bit.ly/2RVI7Sg), – stosowania się do próśb i zaleceń organizatorów i służb porządkowych, – noszenia w widocznym miejscu przez cały czas trwania rekolekcji swoich identyfikatorów, – zaakceptowania i przestrzegania niniejszego regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w poniższym formularzu w celach organizacji rekolekcji przez KATOLICKIE STOWARZYSZENIE TABOR im. Jana Pawła II

W razie pytań prosimy o wiadomość e-mail na adres: recepcja@tabor.rzeszow.pl bądź pod numerem telefonu 533 833 399 (od 8.00 do 18.00)

PLAN REKOLEKCJI Piątek, 5 listopada 16.00   recepcja 18.00   kolacja 19.00   ogłoszenia porządkowe               katecheza I 19:45   przygotowanie do Eucharystii 20.00   Eucharystia 21.30   Apel Maryjny Sobota, 8 listopada 8.00     śniadanie 9.00     katecheza II 10.00   przerwa na kawę i herbatę 10.45   katecheza III 11.45   przygotowanie do Eucharystii 12.00   Eucharystia 13.15   przerwa na obiad 15.00   Koronka do Miłosierdzia Bożego 15.15   katecheza IV 16.15   przerwa na kawę i herbatę 17.00   modlitwa różańcowa 18.00   przerwa na kolację 19.00   katecheza V Wieczór Uwielbienia – adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie             W kaplicy TABORu możliwość całonocnej adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy Niedziela, 9 listopada 8.00     śniadanie 9.00     katecheza VI             krąg doświadczeń 10.30   przerwa na kawę i herbatę 11:15   przygotowanie do Eucharystii 11.30   Eucharystia 13.00   obiad             zakończenie rekolekcji *Zastrzega się możliwość zmian w programie

FORMULARZ ZAPISOWY: https://forms.gle/cf8M2feyXuyUgj6Y7

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page