top of page
Rekolekcje Charyzmatyczne
Rekolekcje Charyzmatyczne

pt., 16 kwi

|

Youtube

Rekolekcje Charyzmatyczne

W dniach 16-18 kwietnia 2021 r odbędą się Rekolekcje Charyzmatyczne „Z ziemi egipskiej do Ziemi Obiecanej”. Rekolekcje poprowadzą: Ojciec Józef Witko OFM i Marcin Zieliński.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

16 kwi 2021, 18:00 – 18 kwi 2021, 20:00

Youtube

O wydarzeniu

Ojciec Józef Witko OFM franciszkanin, kaznodzieja i uczestnik ruchu charyzmatycznego, od kilkunastu lat sprawuje Msze św. w intencji chorych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe.

Każdego roku uczestniczy w nich kilkadziesiąt tysięcy osób. Autor wielu książek, w tym: „Uzdrawiająca moc Ducha Świętego”, „Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną” i „Pan jest z Tobą, dzielny wojowniku”.

Marcin Zieliński – lider Wspólnoty Uwielbienia „Głos Pana” ze Skierniewic. Spotkał Jezusa w 2007. Od tej chwili usilnie podąża Jego drogami. Jest zapraszany jako mówca na fora charyzmatyczne, konferencje, rekolekcje i modlitwy o uzdrowienie nie tylko w Polsce ale również do innych krajów jak Litwa, Szkocja, Włochy czy USA. Prywatnie absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Autor artykułów do czasopism takich jak „Gość Niedzielny”, „Szum z Nieba” czy „Nasze Inspiracje”. Podzielił się również swoim świadectwem w książce Marcina Jakimowicza „Pan Bóg? Uwielbiam!”

GDZIE   KIEDY   JAK?

TERMIN –> 16-18 kwietnia 2021 r.

MIEJSCE DOM DIECEZJALNY TABOR w Rzeszowie, ul. Połonińska 25

FORMA   UCZESTNICTWA –> online (niezależnie od obostrzeń)

Transmisja z rekolekcji będzie ogólnodostępna na naszym kanale youtube –> https://www.youtube.com/c/DomDiecezjalnyTABOR

Zachęcamy Cię do wpłaty kolekty-ofiary na nasze działania.

W kruchości…

https://tabor.rzeszow.pl/wplac-darowizne

oraz zastania naszym patronem:

https://patronite.pl/domdiecezjalnytabor

KONTAKT  Z  RECEPCJĄ W razie pytań prosimy o wiadomość: e-mail: recepcja@tabor.rzeszow.pl; tel. 533 833 399 od 8.00 do 18.00.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page