top of page
Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie | O. Antonello Cadeddu
Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie | O. Antonello Cadeddu

niedz., 03 paź

|

Skierniewice

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie | O. Antonello Cadeddu

Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę do Parafii Miłosierdzia Bożego w Skierniewicach!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

03 paź 2021, 12:00

Skierniewice, ul. św. S.Faustyny Kowalskiej 1, 96-100 Skierniewice, Polska

O wydarzeniu

„Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich.” Mt 18, 19-20

Dołącz do wspólnej Eucharystii i zawołaj z nami do Pana. Zaczynamy Mszą Świętą o godzinie 12:00. W modlitwie towarzyszyć nam będzie O. Antonello Cadeddu.

o. Antonello Cadeddu - Włoski kapłan, który wyjechał do Brazyli by tam wśród najbiedniejszych mieszkańców głosić Ewangelię i podejmować uczynki miłosierdzia. Zaczął prowadzić wspólne życie z ludźmi najbardziej opuszczonymi: z bandytami, dealerami narkotyków, prostytutkami. Nocuje razem z nimi na ulicy, żeby zabierać ich do prowadzonych przez niego domów i głosić im miłość Boga. Ofiarowuje im przede wszystkim słowo Boże i moc Ducha Świętego. W 2000 r. powołał wraz z o. Enrique do życia katolicką wspólnotę Przymierze Miłosierdzia. Swoją posługą udowadniają, że kiedy wkracza w naszą codzienną rzeczywistość wiara, moc Ducha Świętego, prawdziwa miłość do Jezusa, wtedy w krótkim czasie dzieją się prawdziwe cuda. Jezus uzdrawia, leczy, daje nowe życie, daje miłość, wskrzesza. Jest On żywym świadkiem, że ewangelizacja sprowadza się do wprowadzania Jezusa w życie danej osoby. A Jezus sam się troszczy o daną osobę dokonując w jej życiu cudu przemiany serca, odnowienia umysłu, nawrócenia czy uzdrowienia.

Jeżeli nosisz w sercu jakieś intencje, czujesz się osamotniony w modlitwie, potrzebujesz motywacji, rozpalenia, czekasz na przełom w różnych sytuacjach życiowych - nie może Ciebie zabraknąć! Pragniemy służyć wspólną modlitwą.

Będzie to czas zaczerpnięcia ze Słowa Bożego, czas wspólnego uwielbienia.

Do zobaczenia! 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page