top of page
II Międzynarodowa Konferencja dla Mężczyzn
II Międzynarodowa Konferencja dla Mężczyzn

sob., 13 mar

|

Online

II Międzynarodowa Konferencja dla Mężczyzn

II Międzynarodowa Konferencja dla Mężczyzn z cyklu "Powołani do Przywództwa"

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

13 mar 2021, 09:30 – 17:00

Online

O wydarzeniu

Oczekiwania potrafią przytłoczyć. Na ich podstawie łatwo wpaść w przekonanie, że na głowie jest zbyt dużo spraw, nie da się temu podołać, a świat ciągle czegoś chce i nie odpuszcza. Łatwo się odrealnić i biec bez sensu. Tymczasem, by naprawdę spełniać oczekiwania świata, czyli po prostu ludzi dookoła, trzeba stać twardo na ziemi i umieć realnie ocenić swoją sytuację, to, co dzieje się wokół oraz same oczekiwania. Wtedy działasz efektywnie, czyli tak, jak lubisz. Wtedy możesz podejmować odpowiedzialność, być sprawczym. Wtedy też będziesz wiedział, w jakim momencie się zatrzymać i odpuścić, bo działanie nie ma sensu.

Działanie to wierzchołek góry lodowej. Musi mieć twarde podstawy, których na pierwszy rzut oka nie widać. Zapraszamy Cię do ich odkrywania, byś w gąszczu oczekiwań świata umiał je dobrze interpretować, był dla tego świata wartością i dawał mu wartość.

Będziemy o tym wspólnie rozmawiać podczas II Międzynarodowej Konferencji dla mężczyzn z cyklu “Powołani do Przywództwa”. Będzie to okazja do posłuchania ciekawych wystąpień, przestrzeń na dyskusję i wymianę poglądów, a dla chętnych sposobność do dzielenia się swoim doświadczeniem w małych grupach.

Już od ponad 10 lat pracujemy nad tematem przywództwa. Nie takiego, jakie proponuje nam moda czy kultura, ale rodzącego się z doświadczenia spotkania z Bogiem. Nazywamy to przywództwo Bożym Przywództwem. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym ono jest – sprawdź.

Wśród prelegentów pojawią się m.in.:

bp Mirosław Milewski,

abp Henryk Hoser,

s. Anna Bałchan,

Szymon Pękala,

Marcin Zieliński,

Tomasz Samołyk.

Dowiedz się więcej

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page