top of page
Festiwal Kultury Chrześcijańskiej w Leżajsku. „Czy można dogadać się w Kościele?”
Festiwal Kultury Chrześcijańskiej w Leżajsku. „Czy można dogadać się w Kościele?”

sob., 05 cze

|

Leżajsk

Festiwal Kultury Chrześcijańskiej w Leżajsku. „Czy można dogadać się w Kościele?”

Festiwal Kultury Chrześcijańskiej „Odkryj życie z pasją” Leżajsk 2021 to próba wydobycia piękna i bogactwa naszej tożsamości i kultury ludzi wierzących!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

05 cze 2021, 18:00 – 19 cze 2021, 22:00

Leżajsk, plac Mariacki, 37-300 Leżajsk, Polska

O wydarzeniu

5 - 19 czerwca 2021 roku

W sobotę 5 czerwca rozpoczyna się w Leżajsku już VI edycja Festiwalu Kultury Chrześcijańskiej „ODKRYJ ŻYCIE Z PASJĄ”. Festiwal potrwa do 19 czerwca, a każdego dnia będą miały miejsce inspirujące spotkania z niezwykłymi, wspaniałymi gośćmi.

Będzie to piękne wydarzenie wiary, które w tym samym miejscu i czasie zgromadzi wiele osób ze świata telewizji, Internetu, kultury i sportu głęboko wierzących w Boga, osób które otrzymane przez Pana talenty odkrywają i pomnażają na większą Chwałę Bożą.

Podzielą się oni z nami swoim świadectwem jak odkryć swoje zdolności, zaufać Bogu, żyć z pasją tak, aby uczynić ze swojego życia arcydzieło.

Różnorodność form i treści przekazywanych przez zaproszonych artystów pozwoli każdemu z uczestników Festiwalu znaleźć swoją drogę do Boga i odkryć świat Jego wartości.

W trakcie tegorocznej edycji Festiwalu w Leżajsku będziemy mogli zobaczyć i posłuchać m.in.: Roksanę Węgiel, Luxtorpedę, Magdę Suszek-Bąk, GGDuo, Sławomira Szmala, Piotra Cyrwusa, Tomasza Samołyka, Marcina Jakimowicza, Marcina Zielińskiego

https://fkch.pl/

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page